تبلیغات
بوی دین

LOGO

بوی دین
زندگی به زیبایی خدا...
زندگی به زیبایی اسلام!
  • banner 240x80px
  • banner 240x80px
  • banner 240x80px

شیطان پرستی

"آنها پیروان شیطانند جایگاهشان جهنم است و هیچ راه فراری ندارند." 121 نساء

 

شیطان پرستی، نام فرقه ای است که به پرستش شیطان روی آورده اند و به آن ایمان دارند. این فرقه به چند سال اخیر مربوط نمی شود و تاریخچه آن به هزاران سال قبل بر می گردد. به نظر می رسد که ریشه آن در آفریقا باشد اما، امروزه بیشترین جمعیت پیروان این آیین، در اروپا و آمریکا ساکن هستند، و هم اکنون به ترویج این عقیده در سراسر جهان مشغولند. تا جایی که رد پای این فرقه در همه جا دیده می شود، و شاید حداقل طبق ظاهر نام این فرقه، بارز ترین دشمن خداوند باشند.

از نظر عقیده، شیطان پرستان به دو دسته تقسیم می شوند. گروهی به جهان آخرت و بهشت و جهنم ایمان دارند و معتقدند که در این دنیا به شیطان خدمت می کنند تا روزی که مرگشان فرا رسد و پس از آن هم در جهنم در کنار شیطان می مانند و به خدمت شیطان در می آیند. گروهی هم معتقدند که در این دنیا باید آنقدر به شیطان خدمت کنند تا شیطان به آنها نیرویی بدهد که بتوانند در این دنیا جاودان بمانند و خود را از مرگ نجات دهند.این تقسیم بندی چندان هم مستند نیست، اما طبق شواهد و مدارک موجود، این طور برداشت می شود.

اما طبق گفته خداوند، آنها راهی از پیش نخواند برد و در قیامت هم شیطان آنها را رها می کند و خود دچار سخت ترین عذاب می شود.
برچسب ها : شیطان پرستی , شیطان پرستی در غرب , آیین های نو ظهور , دین شناسی , شیطان ,
دسته بندی : شیطان ,
درباره ما

زندگی به زیبایی خدا...
زندگی به زیبایی اسلام!
ایجاد کننده وبلاگ : محمدرضا اسماعیل بیگی
banner 240x200px

آمار وبلاگ

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :